Пятница, 21.09.2018, 04:58
Приветствую Вас Гость | RSS

NEW FOOTBALL SITE

Меню сайта
Календарь
«  Октябрь 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Поиск
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

Блог

Главная » 2011 » Октябрь » 20 » Футбольные клубы: Партизани (Тирана, Албания) ч.1 - FK Partizani
18:35
Футбольные клубы: Партизани (Тирана, Албания) ч.1 - FK Partizani

Партизани (Тирана, Албания)

FK Partizaniчасть 1
часть 2
часть 3
часть 4
часть 5


FK PARTIZANI. Tjeter foto e ekipit perpada disa vitesh Bogdani me Shoke.


FK PARTIZANI. SHikoni se cfare skuadre. Ne foto edhe dy nga yjet e tanishem te
KOMBETARES SHQIPTARE: ERJON BOGDANI DHE ARJAN BEQAJ


FK PARTIZANI. 7 lojtare te Partizanit kunder Gjermanise se Rumeniges... 2-1 Genc Tomorri gol


FK PARTIZANI 1946


Refik Resmja, kapiteni i viteve '50, legjenda qe ne vitin 1951 shenoi 59 gola ne 23 ndeshje...


FK PARTIZANI
Çfare fati Madrilenet,i shpetuan nje eleminimi te turpshem: P
FK PARTIZANI Endrit behet fjale per ne 1970-71 ... kliko ne foto


FK PARTIZANI 1986-87 (Матч "Партизани" _"Бенфика")


FK PARTIZANI
Sezoni 2008-2009 Ndeshja PARTIZANI-Elbasani,PARTIZANI qe fiton 2-1 me gol ne minuten e Fundit nga Ngjela!
Pasion Enderr Gezim i pamase per Fitoren, kush tifoz i kuq ka qen i pranishem e di cfare eshte perjetuar aty! na
ka marre malli per te pare demat duke shkatarruar cdo kundershtar ne fushen e lojes... Date 12 Korrik ora
10.00 Shkojme tek gjykata,Ja Nisim prej Aty Te Gjithe Bashke!


FK PARTIZANI. Dikur demat e kuq mposhtnin cdo kundershtar ne fushen e lojes dhe kudo qe
luante Partizani ai qytet qe e priste e kishte dite feste.


FK PARTIZANI. Partizani 2010/11 — с andrelis pashai.


FK PARTIZANI. Partizani, 1964


FK PARTIZANI. Kombètarja nè Hollandè 1964. (Panajot Pano)


FK PARTIZANI. Partizani i viteve '60


FK PARTIZANI. Djem kampione qe i ka zili cdo ekip. PERJET ME TY PARTIZAN (1957)


FK PARTIZANI. Foto nga Gezim Mimi Imeri.


FK PARTIZANI. Bert Jashari, Joti dhe Mexhit Haxhiu.


FK PARTIZANI. Foto nga Gezim Mimi Imeri.


FK PARTIZANI. Partizani kampion... sezoni 1978-79. Foto nga Gezim Mimi Imeri (1978-79)


FK PARTIZANI. Ndeshja me Torinon ("Партизани" - "Торино")


FK PARTIZANI. Skuadra e Partizanit para ndeshjes me Benfiken. ("Партизани" - "Бенфика")


FK PARTIZANI
Suvorov Seferi, Bujar Cani, Lin Shllaku, Loro Borici, Bashkim Muhedini, Safet Berisha (i 12-ti ???) poshte majtas
Astrit Ziu; Vladimir Balluku, Gjergj Thaka, Agim Janku, Sabah Bizi, PANAJOT PANO. Foto nga Gezim Mimi Imeri.


FK PARTIZANI. PLATINI & PANO (Платини и Пано)


FK PARTIZANI. Pano, Dinella, Berisha, Cani, Rragami, Vaso, Pernaska, Bizi, ...?, Gjika, Janku.


FK PARTIZANI. Me Wolfgang Overatt.


FK PARTIZANI.


FK PARTIZANI. Celtic Glasgow - Partizani Tirane.


FK PARTIZANI


FK PARTIZANI


FK PARTIZANI

* всё на албанском языке

Страны и клубы > Албания


Просмотров: 3278 | Добавил: evgeny64 | Теги: футбол | Рейтинг: 5.0/4

Copyright Jackus © 2018